top of page
Koncert Jiřího Imlaufa v Chaloupce
Koncert Jiřího Imlaufa v Chaloupce

pá 01. 10.

|

Ústí nad Labem-město

Koncert Jiřího Imlaufa v Chaloupce

Přijďte v pátek do Chaloupky na grilování a na domácí langoše. Své hudební skvosty k tomu předvede známý ústecký zpěvák, kytarista, textař a především frontman indie rockové kapely Houpací koně Jiří Imlauf.

Čas a místo

01. 10. 2021 17:00 – 20:00

Ústí nad Labem-město, Ulice Masarykova 53, 400 01 Ústí nad Labem-město, Česko

O události

V Chaloupce se staráme především o vaše chuťové pohárky, ale nezapomínáme ani na další potěšení. Tentokrát nás čeká odpolední grilování a večerní koncert u nás na zahrádce. Přijďte si vychutnat skvělé jídlo a k tomu hudební zážitek.

Své hudební skvosty předvede známý ústecký zpěvák, kytarista, textař a především frontman indie rockové kapely Houpací koně Jiří Imlauf. V komorní atmosféře svého sólového koncertu předvede výrazné kytarové melodie a niterné texty svých písní.

U nás v Chaloupce se vždy snažíme lidi propojovat i přes jejich možné odlišnosti. Snažíme se skrze jídlo a další naše aktivity stavět mosty a vytvářet prostředí, kde se můžou lidé různých generací, názorů a chutí posadit u stolu a společně si vychutnat dobré jídlo, příjemnou hudbu a klidnou atmosféru. Fokus Labe skrze sociální podniky, které provozuje, nabízí lidem s různým osudem místo, kde lze najít východisko ze složité životní situace a zároveň uznání. Chaloupka je pro nás místem, kde se bourají předsudky a které vyzařuje hodnoty jako je svoboda, porozumění a pospolitost. Komunita založená na takových hodnotách vytváří bezpečné prostředí pro sdílení radostí i strastí, stává se místem, kde se člověk může pochlubit svými úspěchy i požádat o pomoc, kde se a budují přátelské vztahy i spolupráce.

Program


 • 1 hodina

  Grilování a domácí langoše


 • 2 hodiny

  Koncert Jiřího Imlaufa

Vstupenky

Cena

Množství

Celkem

 • Vstupenka

  0,00 Kč

  0,00 Kč

  0

  0,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page